EVREN KONUK EVİ
HAKKIMIZDA

Kapasitesi: 55 Kişi

Tel: 0374 210 49 49

Gsm: 0505 821 30 38 - 0532 474 71 53

E-Posta: evrenkonukevi@hotmail.com

Adres: Karaçayır Mh. Haznedarlar Sk. No:11

Web: http://www.evrenkonukevi.com/

Hakkımızda Detay

İş mükemmelliyetini hedefleyerek, misafirlerimizin ihtiyaçları olan herşeyi bir araya toplayarak güler yüzlü, saygılı aile ortamı ve dost sıcaklığında yabancı gibi değil güvende ve evinizde olduğunuzu hissettirerek Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, eğitimci kadrosu ile benimsediğimiz değerlerden ödün vermeyen kaliteli hizmet sunmaktadır.

Şehrin merkezinde açılan konuk evimiz Bolu il merkezinde ilk açılan konukevi olma özelliğindedir.

Konukevimiz ana caddeye 100 metre, üniversite dolmuş durağına 150 metre, şehirler arası otobüs yazıhane ve servislerinin kalktığı yere 300 metredir.

Ptt ve adliyeye 300 metredir. Belediye, bankalara 400-500 metredir.

Alışveriş merkezine, iş yerlerine, cafelere 50 ila 300 metredir.

Odalarımız Detay

Konuk evimiz yeni bina olup tüm demirbaşların yeni ve kaliteli olması odalarının 2-3-4-5 kişilik ve her odada tuvalet banyonun bulunması, işletmeyi aile olarak işletmemiz en büyük artımızdır.

Ayrıca işletmemizde zengin açık büfe kahvaltı, kantin, çamaşırhane, her oda da televizyon, sınırsız internet, kişiye özel dolap, çalışma masası vardır.

Binamızda asansörümüz mevcuttur.

Hizmetler Detay

Sevgili gençler Abant İzzet Baysal Üniversitesi'ni kazandıysanız endişe etmeyin. Bolu'nun ilk ve tek erkek Konukevi Evren Konuk Evi hizmetinizde. Bu yıl yeni binamızda yeni donanımıyla, uygun fiyatlarıyla açık büfe kahvaltısı ve 4 çeşit zengin seçmeli akşam yemeğiyle siz erkek öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Konukevinin merkezde olması, okul servislerinin önünden geçmesi en büyük avantajımızdır. Odalarımız 2, 3, 4 ve 5 kişilik olup, nostalji yaşamayı seven öğrenciler içinde çatı katımız mevcuttur.

Erkek Öğrenci Konukevimiz bir aile şirketi olup, tüm hizmetler kendileri tarafınfan yerine getirilmektedir.

Foto Galeri Detay
Ulaşım Detay
#