ÖZEL DAMLA ERKEK YURDU
HAKKIMIZDA

Kapasitesi: 83 kişi

Tel: (0)374 217 74 17-18

E-Posta: info@boludamlayurt.com

Adres: Karamanlı mah. Ferittalay cd. No:17

Web: www.boludamlayurt.com

Hakkımızda Detay

Damla Yurt 1994 - 1995 eğitim öğretim yılında Damla Kız Öğrenci Yurdu olarak Ankara' da adımını atmıştır.

1998 - 1999 eğitim öğretim yılında da Bolu'da şubesini açmıştır. Damla Kız Öğrenci Yurdu Bolu'da kurulan İLK ÖZEL ÖĞRENCİ YURDU olma özelliğini taşıyarak bir ilke imza atmıştır.
2005 - 2006 eğitim öğretim döneminde Damla Kız Öğrenci Yurdu, erkek öğrencilerimizin barınma sorunları yaşamaları sebebiyle DAMLA ERKEK ÖĞRENCİ YURDU'na dönüştürülmüş olup erkek öğrencilerimize hizmet vermeye başlamıştır.
1994 yılından bugüne, deneyim ve tecrübelerimizle profesyonel bir hizmet için hızla kendimizi geliştirmekteyiz.
Türkiye Cumhuriyeti ATATÜRK ilke ve inkılaplarına bağlılığımızla kurumumuzda siz gençlere hizmet verebilmek için deneyimli personelimiz ile çalışmaktayız.

Saygılarımızla,

Odalarımız Detay

Sektöründe model ve lider bir kurum olan 14 YILLIK hizmet anlayışımızda, toplumsal fayda, toplam kalite ve sürekli gelişim sorumluluğunu üstlenen yönetimimiz bugüne kadar 4200 öğrenciyi mezun etmiş ve ülke hizmetine katkıda bulunmuştur.

Yurdumuzdaki odalar tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve dört kişiliktir. Odalarımızda banyo,wc,çalışma masası, gardrop bulunmaktadır. 24 saat sıcak su verilmektedir. Odalarda internet kullanımı ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Odaların günlük temizliği kat hizmetlileri tarafından yapılmaktadır.

Hizmetler Detay
#
Foto Galeri Detay
Ulaşım Detay