ÖZEL ARBA KIZ YURDU
HAKKIMIZDA

Kapasitesi: 174 kişi

Tel: 0374 212 5959

E-Posta: info@arbakimya.com.tr

Adres: Tabaklar mah. Şeref sok. No:7

Web: www.arbakizyurdu.com.tr

Hakkımızda Detay

Konu Kız Yurdu Olunca

En İyisi Olsun Diye Çalıştık

Çağdaş bir eğitim hedefine ancak çağdaş imkanlarla ulaşılabilir. ARBA KIZ ÖĞRENCİ YURDU tüm olanaklarını bu amaç için kullanmaktadır. Çünkü Gençlerimiz Herşeyin En İyisine Layıktır. EN iYiSi OLSUN DiYE ÇALIŞTIK standartları oldukça yükselttik BOLU'nun Yurt Binası olarak projelendirilen ve ruhsatı alınan,şehir merkezinde, Üniversite servislerinin kalktığı "Yılmar Durağı" yanında, 67 odalı, kafeterya, internet cafe, fitness salonu, zengin kütüphane, yemekhane, mutfak, etüt salonu, yaz ve kış bahçesi, özgür kullanım salonları, sığınak, otopark ve yardımcı hizmet ünitelerine sahip, yapı denetiminden geçmiş 3 katlı en modern binası Uzman eğitimci ve yöneticilerimiz rehberliğinde öğrenci katılımlı yönetim modeli, 2,3,4 kişilik, banyolu, her öğrenciye özel gardrop, komidin, çalışma ve bilgisayar masalı odalar Özel Aşçıbaşı şefliğinde , öğrenci görüşüne açık, modern ve hijyen standartlara sahip mutfak. Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği, geniş yemek salonu veya terasda yemek imkanı. Başarı ve sosyalleşmeyi destekleyen etkinliklerle öğrencilerimizi destekliyoruz. Bolu kız yurdu denince akıllara ilk biz geliyor.

Odalarımız Detay

2-3-4 kişilik olan odalarımız laminat parkeli,bazalı,ortopedik yataklı,birinci sınıf yorgan yastık ve nevresimli, telefonlu sınırsız ve kablosuz erişim imkanı; duşakabinli banyo, wc,lavoba; kişiye özel çift kapılı gardolap, çalışma masası + kitaplık ve etejar bulunmaktadır.

2 kişilik balkonlu ve güneş gören oda seçenekleri

3 kişilik aydınlık ve kış bahçesi manzaralı oda seçenekleri

4 kişilik iki cepheli, antreli,geniş oda seçenekleri sunulmaktadır.

Banyo ve oda temizlikleri gün aşırı yapılıp çöpler her gün alınmakta, 15 ünde bir nevresimler (yıkanmış ve ütülenmiş olarak)kat görevlileri tarafından değiştirilmektedir.

Hizmetler Detay

Talep doğrultusunda yurdumuz yaz okulu, akademik destek ve tez çalışmaları ayrıca hizmet vermeye devam edecektir. Yurdumuz yönetim kadrosu ve çalışanları, alanlarında uzman ve deneyim sahibi bireylerden oluşmaktadır.

7 gün, 24 saat görev yapacak olan çalışan kadromuz gerek gördüğü hallerde öğrencilerimizin de görüşlerini alarak yönetime katılmalarını sağlayacaktır. Özel Arba Kız Öğrenci Yurdu, –tüm yurtlar gibi- önceden belirlenmiş ve bildirilmiş kurallar dahilinde öğrencilerine hijyenik, aydınlık, sıcak ve huzurlu ortamlarda barınma, ödevlerini yapma, beslenme ve diğer bireysel ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla dizayn edilmiş konforu ile, modern mimarisi ve çağdaş ekipmanları ile bir öğrenci yurdundan beklenen tüm özelliklere sahip büyük bir işletmedir. ARBA ulaşım bakımından bulunulması oldukça kolay, kentin merkezinde, öğrenci coğrafyasının tam ortasındadır.

Foto Galeri Detay
Ulaşım Detay