ÖZEL ÇETİNKAYA KIZ YURDU
HAKKIMIZDA

Kapasitesi: 350 kişi

Tel: (0)374 212 1313

E-Posta: info@cetinkayayurt.com

Adres: HATTAT EMİN BARIN CAD. Saka Sokak No: 18

Web: www.cetinkayayurt.com

Hakkımızda Detay

Yurdumuzda, kalan öğrencilerimizin duyabilecekleri her türlü ihtiyaçları için,

-Bilgisayar Odası, Kütüphane, Etüd Odası, Fitnes Salonu, Kantini ve Kafeteryası, Yemekhanesi, Otoparkı, Çamaşırhanesi, Ziyaretçi salonu, Reviri, Kuaförü, Terzisi, mükemmel lezzetli yemekler hazırlayan Aşçımız ve işinin uzmanı deneyimli personelimiz ile dört dörtlük bir yaşam kompleksi sunuyoruz.

Yurdumuz 1. derece deprem kuşağında yer alan Bolu’da bulunmaktadır. Her şeyden önce öğrencilerimizin sağlığı gelmektedir. İşte bu düşünce ile biz binamızı inşa ederken bütün önlemleri aldık. Binamızı 1999 yılında meydana gelen depremden sonra çıkan deprem yönetmeliklerine göre, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadan inşa ettik. Yurda giriş yapan öğrencilerimize olası bir depremde ne yapmalari gerektiği, binamızın acil çıkışları anlatılmakta ve bununla ilgili broşürler verilmektedir.
Her hangi bir yangın anında ise duman detektörlerimiz tehlikeyi önceden haber verirler.
Böyle bir durumda öğrencilerimiz yangın merdivenini kullanırken, önceden bu konuda eğitim almış olan personelimizde gerekli müdahaleyi yaparlar.Kız öğrencilerimizi her türlü tehlikeden korumak bizim görevimizdir.
Yurdumuz 24 saat özel bir güvenlik şirketi tarafından öğrencilerimizin araçlarının bulunduğu otoparkta dahil olmak üzere kesintisiz korunmaktadır.

Odalarımız Detay

Yurt binamız iki ana bloktan oluşmakta olup, kaliteden ödün vermeden döşenen toplam 150 odamız mevcuttur.

Tüm odalarımız aynı standart ve özenle hazırlanmıştır. Odalarımız 2 kişilik ve 3 kişilik, ancak öğrencinin ve velisinin isteği üzerine tek kişilik (1) olarak da verilebilmektedir. (Sizin rahatınız ve huzurunuz için tüm istek ve önerileriniz dikkate alınmaktadır.)

Odalarımızın tamamı gün ışığını maximum seviyede aldığı için ferah ve aydınlık olup, odalarımızdaki yataklar ortopedik, elbise dolapları, çalışma masası, kitaplık, telefon, internet bağlantısı, duş ve wc ile son derece modern bir tasarım ile düzenlenmiştir

Hizmetler Detay

Ring Servis: Bolu merkez Kardelen sineması önünden belirli peiyotlarda yurdumuza ve M.Y.O. Şehir kampüsüne ücretsiz ring servisimiz vardır.

İnternet: Öğrencilerimizin günün her saatinde istedikleri bilgiye kolaylıkla ulaşabilmeleri için, günümüzün bilgi kaynağı olan interneti yurdumuzdaki bilgisayar odasında bulunan bütün bilgisayarlardan ulaşabilmektedirler. Odalarımızın tümünde internet(network) bağlantısı vardır.

Yemekhane:Öğrencilerimizin istek ve beğenileri ile hazırlanan yemeklerimiz porselen yemek takımlarında ve yemekhanemizde yenmektedir. Yemeklerimiz self-servis olup sabahları açık büfedir. Yemek çeşitlerimiz tamamen sağlık kurallarına uygun olup, profesyonel bir yemek uzmanıyla beraber hazırlanmaktadır. Burda göz önünde bulundurduğumuz amaç ise bir yetişkinin bir öğünde alması gereken kalori miktarıdır.
Kütüphane:Yurdumuzda sadece öğrencilerimizin kullanımına açık olan, 7gun 24 saat faydalanabilecekleri kapsamlı kütüphanemiz bulunmaktadır.
Kuaför:
Öğrenci yurdumuzu bizler bir yaşam kompleksi olarak düşünüp, öğrencilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri sunabilmeği hedefledik.
Kuaförümüz öğrencilerimizin bakımlarını (fön-kesim-boya v.b.) sadece çok cüzi bir ücret karşılında vermekte olup, bu hizmetimizden sadece yurdumuzda ikamet eden öğrencilerimiz yararlanabilmektedir.

Sağlık Hizmeti: Yurdumuzun bünyesinde öğrencilerimize özel revirimiz mevcuttur. Öğrencilerimizin beden ve ruh sağlığını korumak amacı ile dahiliyeci ve psikiyatrist olmak üzere revirimizde iki tane doktorumuz hizmet vermektedir.
Etüd Salonu:Sessiz ve konforlu bir çalışmanın öğrencilerin başarısı üstündeki öneminin farkındayız. Bu amaçla rahat, sessiz ve aydınlık bir etüd odası düşündük ve hazırladık. Öğrencilerimiz haftanın 7gunu 24 saat bu elit çalışma odasını kullanabilirler.

Foto Galeri Detay
Ulaşım Detay