ÖZEL GÜVEN KIZ YURDU
HAKKIMIZDA

Kapasitesi: 110 kişi

Tel: (0)374 217 01 56

E-Posta: info@guvenyurt.com

Adres: Bahçelievler Mahallesi Konuralp Caddesi No:33

Web: www.guvenyurt.com

Hakkımızda Detay

Bolu Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu, kurumsal tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla; hizmette en iyisini verme ilkesiyle, 1998´den beri Yüksek Öğrenim Öğrencilerine hizmet vermektedir.

21.yüzyılda, öğrencilerimizin başarıya giden yollarının güvenli, samimi, rahat ve konforlu bir ortamda sağlanacağının bilincinde olarak, sevgi ve huzurun olduğu bir öğrenme ve yaşama ortamını öğrencilerimize sağlamak ilkesini benimseyerek çalışmaktayız.

Bolu Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve Atatürk İlke Ve İnkılâplarını kendisine ilke edinmiş tecrübeli ve nitelikli personeliyle, Kurucumuz Emekli Emniyet Müdürü Orhan ACAR ve eşi Füsun ACAR , Yönetim Memuru Ayşen KURTULUŞ ile değerli öğrencilerimizin her an yanında olacaklar.

Sayın Velilerimiz,
Gelin, Tanışalım
Çocuklarımızın mutluluğunu ve başarısını birlikte paylaşalım.

Odalarımız Detay

Binamız deprem yönetmeliğine uygun standartlarda inşa edilmiştir. Yurdumuz 47 oda ve 110 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarımız 2 ve 4 kişilik olup kalite ve konforuyla Milli Eğitim Bakanlığının koyduğu standartlara uygun olarak dizayn edilmiştir.

Odalarımızın içinde wc ve banyo bulunmaktadır. Her öğrencinin yararlanabileceği 24 saat kesintisiz sıcak su hizmetimiz odalarımızda öğrencilerimizin hizmetindedir. Odalarımızda her öğrenciye ait çalışma masası komedin ve giysi dolabı mevcuttur. Bütün odalarımızda TV ve telefon bağlantısı, 24 saat kesintisiz kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Her katımızda öğrencilerin kullanımı için ütü, ütü masası ve çamaşır teli bulunmaktadır.

Odalarımızın temizliği günlük olarak temizlik personelince yapılmaktadır.

Hizmetler Detay

YEMEK HİZMETLERİMİZ: Yurdumuzda açık büfe sabah kahvaltısı ve zengin içerikli akşam yemekleri profesyonel personelimiz tarafından hazırlanmaktadır.

KANTİN HİZMETİ: Yurdumuzda öğrencilerin yararlanabilmeleri için kantin hizmeti mevcuttur.

ETÜT ODASI: Öğrencilerin rahat ve sessiz bir ders çalışma ortamı gereksinimi karşılamak için 3 adet etüt salonumuz ve kütüphanemiz 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca etüt salonunda bulunan bilgisayar, öğrencilerimizin proje ve ödevlerini hazırlamaları için kullanımlarına sunulmuştur.

BİLGİSAYAR - İNTERNET HİZMETİ: Yurdumuzun her odasında öğrencilerin yaralanabilmesi için kablosuz internet hizmeti mevcuttur.

TEMİZLİK HİZMETLERİ: Hijyenik bir ortamda yaşamanın öğrenciler için öneminin bilincinde olan yurdumuzda, öğrencilerin oda, kat ve ortak kullanım alanlarının temizliği kat görevlilerimizce düzenli olarak her gün yapılmaktadır. Öğrencilerin kullanabilmesi için çamaşır makinelerimiz mevcuttur. Periyodik olarak değiştirilen nevresim takımları temizlik personelince yıkanıp öğrencilerin kullanımına hazır hale getirilmektedir. Her katımızda öğrencilerin kullanımı için ütü, ütü masası ve çamaşır teli bulunmaktadır.

TV-DİNLENME SALONU: Yurdumuzda öğrencilerin topluca yararlanabileceği TV salonumuz mevcut olup, yurdumuza dışardan gelen öğrenci arkadaşları veya misafirleriyle görüşebilecekleri salonumuz yurt öğrencilerimizin hizmetindedir.

Foto Galeri Detay
Ulaşım Detay